O dealerství

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách společnosti NEVECOM Kladno,
autorizovaného dealera značek Renault a Dacia.

renaultuvod.jpg

O nás


Úvodem trochu historie - v prosinci roku 1991 vydražila naše firma areál „Na Zelené“, v němž bývala autoopravna Okresního podniku služeb. Získaný objekt autoopravny byl v průběhu prvních dvou let činnosti zrekonstruován a rozšířen tak, aby v něm bylo možno poskytovat komplex služeb zákazníkům v oblasti prodeje a opravárenství podle parametrů nastavených tehdy výrobcem vozů Škoda.

Vývoj ve zvyšování kvality a rozsahu našich služeb byl a je plně podřízen požadavkům Vás zákazníků na straně jedné a výrobců automobilů na straně druhé. Optimálním využíváním zkušeností získaných v průběhu více než 18-ti let naší činnosti, náročným výběrem a školením personálu jsme vytvořili tým zkušených pracovníků, který skýtá záruky vysoké úrovně odborné péče.

V oblasti dalšího zvyšování úrovně kvality naší specializované činnosti jsme vybudovali, zavedli a dále rozvíjíme systému řízení jakosti v intencích normy ČSN EN ISO 9001. Při naší činnosti respektujeme environmentální zásady dané normou ČSN EN ISO 14001 a zásady bezpečné práce dle normy OHSAS 18001.

Naše společnost se v roce 2008 stala stoprocentním vlastníkem společnosti K N car spol. s.r.o. prodávající a servisující automobily značek Renault a Dacia v provozovně nedaleko kladenského hypermarketu TESCO v Americké ulici. Tímto krokem se portfolio společnosti NEVECOM rozšířilo a ustálilo na činnostech zahrnujících prodej a komplexní servis značek Škoda, Renault a Dacia. Naše provozy Na Zelené a v Americké ulici jsou vybaveny moderním servisním zařízením a diagnostikou a naši pracovníci jsou systematicky vzděláváni k obsluze těchto zařízení, to vše s cílem poskytnout vašemu miláčkovi co nejlepší servis.

Vám, našim současným i budoucím zákazníkům nabízíme rozsah služeb ušitý „na míru“ podle specifických potřeb, přičemž nám jde především o naplnění vašich přání a očekávání.

Uplatňováním výše popsaných principů a přístupů jsme se začlenili mezi významné republikové obchodníky s vozy Škoda, Renault a Dacia. Díky tomu se nám podařilo získat do řad našich zákazníků nejenom velkou část občanů Kladenska, ale i řadu významných regionálních soukromopodnikatelských subjektů, organizací v majetku státu či obce a orgánů státní správy.

Spokojenost zákazníků je pro nás hnací silou v neustálém zvyšování úrovně služeb určených právě Vám.

Přeji Vám jménem pracovníků společnosti NEVECOM s.r.o. Kladno i jménem svým mnoho šťastných kilometrů s vozidly Škoda, Renault a Dacia.

Tomáš Nedvěd
jednatel společnosti

tomas_nedved.jpg

Prodáváme vozy značek